
Артикул: 6020. Лубрикатор, мастильна система, високий тиск.
http://lube-systems.prom.ua/g4343971-kompaktnye-lubrikatory
| Розміри | 115 x 101 |
| Місткість картриджа | 120 см3 |
| Змащувальні матеріали | Олії та мастила до NLGI 2/3 класу |
| Макс. тиск | 25 бар |
| Електронний контроль | Кварцовий таймер, мікропроцесор |
| Вмик./Відмик. функція | негайне увімкнення |
| Темп. вплив | от -40°C до +50°C |
| Мін. пост. темп. стаб. роботи | -15°C |
| Установлювальна різь | 1/4" R |
| Джерело живлення | Зовнішній |
| Напруга | 24 V DC |
| Сила тока | 0,5 |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від зворотної полярності | Да |
| Тривалість циклу | 4 сек. |
| Мін. інтервал між циклами | 1 час |
| Макс. довжина кабелю | 10 м |
| Тип кабеля | 2х0,5 мм2 |