

78 000 ₴
Показати оптові ціни
Вартість уточнюйте за номером телефона 099 333 27 15
Олива ЛС СГ 6.1х2/25-100 ЛЕ
призначена для подавання гідравлічної оливи
під тиском в гідросистеми:
- пресів усіх типів
- систем "живе дно"
- промислових верстатів
- будівельного обладнання
- підіймачів усіх типів
- маніпуляторів
- дров'їв
- бурових параметрів
В оліїстанції використовується тандем насос видавальний тиск на 2 ліні
Q1 = 6,1 л/хв
P1= 25 бар
Q2= 6,1 л/хв
P2= 25 бар
Бак 100 л
Потужність ялина. Двиг 2,2 кВТ
На оліїстанції встановлений охолоджувач, з автоматичним увімкненням у разі досягнення гранично
допустимої температури робочої рідини.
Також на оливостанції встановлена автоматична система захисту, що спрацьовує у разі:
1. Перевантаження
2. Перегрівання
3. Відсутності потрібного рівня оливи
До к-кт постачання входять призбирані рукави.
Можлива додаткова комплектація оливостанції будь-якої гідравлічної апаратури за Вашими вимогами.
Консультації за оливостанціями безплатні.
тел 099 333 27 15 - ЗВІСТУЙТЕ У КОЖНИЙ ЧАС!
У нас Ви отримуєте заводський серійний виріб з усією Павученою документацією й ГАРАНТІЄЮ 1РОП.
Наші переваги:
1. Оливастанції зібрані за європейськими технологіями
2. Порошкове фарбування баків
3. Гарантія 1 рік
4. Сервісне обслуговування 24 години на добу 7 днів на тиждень
У НАС САМИЙ ЯКІСНИЙ ПРОДУКТ ПЗ САМОЙ НИЗКИЙ ЦЕНЕ!!
Компанія "ЛЮБ СИСТЕМС" Ваш надійний партнер в інноваціях!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 904 мм |
| Тип приводу | Електродвигун |
| Виробник | Європа |
| Тип | Стаціонарна |
| Ширина | 493 мм |
| Вага | 90 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Ємність масляного бака | 100 л |
| Номінальна подача | 12 л/хв |
| Номінальний робочий тиск | 50 МПа |
| Довжина | 869 мм |